Trabzon Web Tasarım

Web teknolojisindeki gelişmeler sayesinde, kaliteli web siteleri oluşturmak her zamankinden daha kolay hale geldi. Bu sayede web tabanlı site oluşturma hizmetleri, tasarım ve programlama bilgisi olmayan herkesin web sitesi oluşturmasına izin veriyor. Bu hazır web site oluşturma sistemlerini kullanmayı bilmeyenler bile birkaç dakika içinde site oluşturabilmekte. WordPress gibi kolay sistemler bile bazı kullanıcılara karışık veya zor gelebiliyor bu yüzden sürükle bırak sistemiyle çalışan site oluşturucu siteleri kullanıyorlar. Fakat herkes bu yazılımları kullandığı için size özel bir tasarımınız olmayacaktır. Projeniz varsa bunun için iyi bir Web tasarım çalışması yaptırabilirsiniz. Trabzon Web Tasarım alanında en iyi firmalardan bir tanesi olan Presta Türk’ü önermekteyiz. Diğer siteleriniz ve bloglarınız için aşağıda vermiş olduğumuz kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

 

Kaliteli bir tasarım istiyorsanız ve bu doğrultu da iyi bir bütçeniz varsa firmalarla görüşme yapmalı ve fiyat teklifleri almalısınız. Tabi ki teklifin yanı sıra bu fiyata size hangi özelliklerin teslim edileceği paket içerisinde yer alan destek özelliklerini ve proje tesliminden sonra izlenecek yolları öğrenmelisiniz. Detaylıca yapacağınız görüşme ileri de sorun yaşamamanız adına önemlidir. Sözleşme yapmanızı da kesinlikle tavsiye ederim. Anlaşılan konuları kağıda dökerek ileri de bir anlaşmazlık yaşanmasının önüne geçmiş olursunuz.

 

Trabzon Web Yazılımı sayesinde bütün bu hizmetleri alabilirsiniz. Yazılım, destek, reklam ve SEO çalışmalarıyla projeniz aklınıza gelemeyecek seviyelere ulaşacaktır. Ürünleriniz ve verdiğiniz hizmetleriniz daha çok kişiye ulaşacak ve kazançlarınız da bu doğrultu da artacaktır. Presta Türk bu alanda Türkiye’nin önde gelen tasarım firmalarından bir tanesidir.

 

Başlıca Hizmetleri

l E- Ticaret Paketleri

l SEO Paketleri

l Hosting Paketleri

l Xml Paketleri

l Google Reklam Yönetimi

l Mobil Uygulama

Başlıca bu alanlarda hizmet veren firma sizlere eşsiz bir destek sunmaktadır. Her türlü sorununuzda bir telefon kadar yakınınızdadır. E-ticaret siteniz varsa bu alanda da daha önce tamamlamış olduğumuz projelerimizi bizlere ulaşarak temin edebilir ve sizlere fikir vermesi açısından inceleyebilirsiniz. Her türlü site için Web tasarım yapılan firma da özel tasarımlar ve uygulamalar yapılmaktadır.

 

Sizlere teslim edilen web siteniz isterseniz diğer paketler ile birleştirilerek aylık olarak sosyal medya, reklam ve tanıtım çalışmalarında da hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Presta Türk 2011 yılından beri çalışmalarına devam etmektedir.

 

Mevcut bir sunucunuz yoksa sizler için sunucu temini de yapılmaktadır. Sunucunuz size verilmeden önce optimizasyon çalışmaları yapılacak ve tasarlanan sitenizin daha hızlı açılması sağlayacaktır. Hızlı açılan siteler her zaman diğer sitelere oranla kullanıcı dostu olmakta ve sitede geçirilen süre de artmaktadır. Zor açılan kasma yapılan siteler 1 dakikadan önce terk edilmektedir. Bu konuda oldukça tecrübeli olan ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Projeniz için mobil uygulama ve mobil uyumlu Web tasarımı da yapılmaktadır. Bunların hepsi size paket halinde uygun bir fiyata teslim edilecektir.

Kaynak: https://prestaturk.com