Pagarex

Kripto para birimleri, son birkaç yıldır para piyasalarına yeni bir soluk getirdi. Bizler de PagareX ile, bu yeni dünyaya yeni bir boyut kazandırmak niyetindeyiz. Kripto dövizlerin, neredeyse tamamı blok zincir teknolojisine sahiptir, fakat bu teknolojinin getirilerinden tam anlamıyla faydalanamazlar. Buna karşın PagareX’in vizyonu, kayba uğrayan yeteneklerin açığa çıkması ve yatırımcıların emelleri üzerinde tam kontrol sahibi olmalarıdır. PagareX, bu amacını peer-to-peer konseptiyle mümkün killiyor. PagareX’in merkezi olmayan ekosistemi sayesinde, kimlik hırsızlığı ve diğer fiat kur problemleri, sorun olmaktan çıkıyor. Ayrıca, banka veya finansal kurumlardan tamamen bağımsız çalışan sistemimizde, kullanıcılara hatırı sayılır bir mali özgürlük sunuluyor.

PagareX sahipleri, ellerindeki kripto paraların değerini, çeşitli yatırım araçları vasıtalarıyla arttırabilmektedirler. Sağlam bir altyapıya sahip olan PagareX, Mining, Lending, Trading ve Staking gibi farklı yatırım fırsatları sunmaktadır. Kripto dövizlerin değerleri, genellikle çok sayıda faktör tarafından belirlenir. Buna, arz-talep, algı ve tabi ki ekonomik faktörler de dahildir. Bu faktörler baz alındığında, sözü edilen ekonomik faktörlerin gelişmekte olan geniş bir pazar alanı oluşturduğu ortadadır. Bu pazara ne kadar erken girerseniz, artan kripto para değerlerinden o kadar fazla kazanç elde edersiniz.

Basitçe söylemek gerekirse PagareX, yatırımcılara birden fazla yatırım imkânı ve mali bağımsızlık sağlayabilen, kendi kendini düzenleyen bir finansal sistemdir. Birbirleriyle hemfikir insanların ortak çalışması ile, önümüzdeki yıllarda PagareX’i dünyanın bir numaralı kripto para birimine dönüşmesi amaçlanmaktadır.

https://pagarex.com/tr/