Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Ortağımla Kazanmamı Sağladı

Ticaretle uğraşanlar bilir, çok farklı zorlukları var. Para kazanmak için farklı adımlar atmayı seçtim kendime. Ailemde olan birikmiş parayı değerlendirmek ve katlayarak onlara geri ödeme fikrine sıcak baktılar. Bana her daim destek oldular ve bende onların bu güvenini boşa çıkarmamayı istedim. Heyecanlı ve yenilikçi yapım var. Yirmi altı (26) yaşımdayım ve daha çok gencim. Çok şükür başladığım işimde hep güzel sonuçlar aldım. Yeni işler kurma fikirlerini araştırdım ve kafamda bazı projeler çizdim. Benimle aynı işi yapacak adam çevremde çok az ve onlarla da aynı frekansı tutturmakta zorlandım hep. Asosyal biri de değilim aslında, sadece biraz mükemmeliyetçi tavırlarım var. İşimde ve çevremde bir hata olsun istemiyorum. Neden her şeyin en iyisini yaşamayayım ki?

Yurt dışından yüklü elektronik eşya getirip, Türkiye’de pazarlamasını yapacaktım. Bunun için kardeşimi seçtim ve bana aracılık yapacaktı. Aramız hiç iyi değildir ve çocukluğumdan beri kavga ederiz. Hatta annem bir ara araştırmalar yapmıştı, muhabbet büyüsü nasıl yapılır diye sorardı bilen kişilere. Günah olacağından korkardı ve yaptırmazdı. Halbuki vefkler günah değildir ve hayırlı işler için yapılabilir. Velhasıl kelam, işi büyütmek ve istediğim boyuta getirmek için kardeşimle daha samimi olmam lazımdı. Ama benimle hiç zaman geçirmeyi sevmezdi ve serseri arkadaşlarının lafını dinlerdi. Ailemin beni desteklediğini öne sürerek kıskançlıklar yaptı ve hiç istemediğimiz sonuçları almaya doğru yönlendi. Bizim için çok yüklü bir para bahsettiğim olay, Çin’den mal getirip satacaktık. İki adet güzel daire maliyetiydi ve ben işe başlamak için kardeşimden onay aldım. Fakat her fırsatta, arkadaşlarının akıllarını dinledi ve zarara sokmaya çalıştı bizi.

Ortaya koyulan parada hakkı olduğunu belirterek, sermayenin azalmasına ve bölünmesine neden oldu. Bizim için inanılmaz kötü bir durum ve bir işe başlayınca yükselememek can acıtıyor. Ayrıca kendi öz kardeşimin bu düşüncelerde olmasına şaşırdım. Fakat aradan bir süre geçtikten sonra, sanki yanımda kardeşim değil farklı bir adam vardı. Muhabbet büyüsü yapan annem, gizlemiş bunu benden. Ama aldığım sonuç karşısında mutlu oldum. Kardeş, insanın kanı ve canı gibidir adeta. Aynı zamanda ortak iş yapmaya başlayınca, daha da farklı oldu. Kısa sürede ailemden aldığım parayı geri ödedik. Artık serseri arkadaşlarıyla gezmez ve benimle güzel sohbet ederdi. Bu konuda annemin desteği çok oldu ve bilseydim daha önceden büyü yaptırırdım oğlum dedi bana. Zararın neresinden dönsek kazanç bizim için. Yazıyı yama nedenlerimden birisi ise, benim gibi sorunları olan kişiler deneyebilir. Arada insan kendisini çıkmazda hisseder ve beklentilerin olmayışı farklı yollara sürükler. Asla karamsarlığa kapılmayın, Türkiye’de güvenilir hocalar ve medyumlar var. İnsanların en büyük dertlerine dahi deva oldular, şu yaşamda sadece ölüme çare yoktur.Detaylar için: http://www.medyumsonuc.com

Bir cevap yazın