İzmir Philips Televizyon Servis Merkezi

philips-servis-numarasi-520x400

Philips markası ile çok uzun yıllar önce tanıştım. Evimdeki televizyon artık zamanın şartlarına pekte uyum sağlamayan bir televizyondu. Bende Philips markasının televizyonlarından birine vurulunca tercihimi ondan yana yaptım. İlk başlarda çok memnun kaldığım televizyonum bir süre sonra bütün aileyi üzen bir performans sergilemeye başladı. Bu durum üzerine sorunun çözüm bulabilmesi adına İzmir Philips Servis şubesiyle iletişime geçtim.

Doğrudan Prize Takın
Servisinde belirttiği aslında pek çoğumuzun uymadığı bir konu vardı. Televizyonun mutlaka doğrudan prize bağlanması gerekiyordu. Uzatma kullanıldığında ise pek çok sorunun ortaya çıkması daha kısa sürede olabiliyordu. Bu konuyu bana belirten Philips servis Bayraklı çalışanları bundan sonra daha dikkatli olmam konusunda beni uyardılar.

Cihazı Temizlerken Dikkat
Ev hanımları bazen unutarak veya önemsemeyerek cihazı fişi takılı bir halde temizlemeye başlayabiliyor. Bu durumda televizyonda pek çok sorunun görülmesini kolaylaştırıyor. Bakım işlerine dikkat çeken servis çalışanları, cihazın prizden çıkartılması gerektiğinin altını çiziyor. Öte yandan cihaz için uygun olan bakım malzemelerinin kullanılması gerektiğini belirtiyorlar.

Sorunlarda Servise Başvurun
Özellikle bu konuya dikkat edilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, televizyon gibi önemli bir konuyu da uzmanına danışmak gerektiğini belirtiyor. Bu konuda içinde bulunduğunuz problemleri çözebilmek için Philips Servis Bayraklı şubesine başvurmanız gerektiğini söylüyorlar. Özellikle işi bilmeyen ve televizyon sorunlarını çözebileceğini iddia eden kişilerden de mutlaka uzak durulması gerekiyor.

Bir cevap yazın