Elektronik Likit

 

Birbirinden güzel aromalarla premium elektronik sigara likit  seçeneklerini kullanabilirsiniz. Elektronik sigara likitleri, kendi içerisinde farklı seçeneklerden oluşur.  Bunların içerisinde kokuyu keskinleştirici maddeler, kolayca dumana çevrilmesini sağlayan bileşenler ve nikotin yer alır. Nikotin miktarı bağımlılık durumuna göre genelde belirlenir ve kullanıcılar tarafından seçilir.  Bağımlılığınız çoksa ilk başlarda nikotin miktarı açısından daha fazla olanlara yönelebilirsiniz.  Sonraki aşamalarda da daha az kullanabilirsiniz.

Elektronik Sigara Ne Kadar Kullanılmalı?

Bağımlılığı gidermeye yardımcı olan elektronik sigara çeşitleri çok uzun süre kullanılmamalıdır.  Bunun nedeni sigarayı bırakma amacı olan kişilerin bu ürünlere yönelmesi ve bunu içmeye devam etmenin de zaten bağımlılığı farklı ve zararsız şekilde devam ettirmek anlamına gelmesidir.  Sıvının içinde yer alan nikotin size ihtiyaç duyduğunuz nikotini verir ancak psikolojik olarak bu sorunu yenmenize yardım etmez. Fiziksel zararı ortadan kaldırır.   Yani normal sigarayı tamamen bıraktıktan sonra nasılsa zararı yok diye tüm gün bunu içmek pek de anlamlı olmayacaktır. Ağız alışkanlığını yok etmek, bir maddeye bağlı olmaktan vazgeçmeye çalışmak gerekir.

neon-creme

Başlangıç İçin Hangi Likit Aroması Kullanılabilir?

Elektronik sigaralarda likit seçmek son derece önemlidir. Çünkü bazı firmalar bu ürünlere olan talepleri fırsat bilerek sahte ürün satışını gerçekleştirmekte ve insanların sağlığıyla oynamaktadır.  Firmamızdan orijinal premium e-likit satın alabilir ve sorunsuz işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.  Bunun dışında aroma seçimi açısından genel fikir olması bakımından ağız tadınızı ve beğenilerinizi dikkate almak önemlidir. Ayrıca doğru nikotin miktarı da ürünün ideal kullanımı adına önemlidir.

Aroma çeşidi açısından 100’den daha fazla seçenek sunulabilir. Ancak, çilek, şeftali, nane gibi tatlar yaygın kullanılanlardır. Fakat birçok kişi sigara bağımlılığının yoğun aşamasında olduğundan tütün aromalı olan sıvılara yönelmektedir. Fakat bileşen maddeleri normal sigarayla karşılaştırıldığında elbette çok farklı olacaktır. Çünkü normal sigaradaki zararlı bileşenlerin hiçbiri elektronik sigarada yoktur. Gün boyu aralıklı içim olacağı düşünülürse şu çeşitlerin ilk aşamada ağızda hoş tat bırakacağı söylenebilir, Premium likitler meyveli aromalar, içecek aromalılar, nane ve gurme aromaları şeklinde genel sınıflandırma olabilir. Firmamızdan kendi zevkinize uyan seçenekleri kolayca satın alabilirsiniz.

 

 

One Comment on “Elektronik Likit”

Bir cevap yazın