Yerli ve Yabancı Diziler

dizi

Güncel Yeni Film Ve Yeni Dizilerin Haber Adresi

Severek izlediğiniz ve takip ettiğiniz içerikleri bulabileceğiniz güncel bir platform. TV ekranlarında yer alan dizileri rahatlıkla bulacağınız ve bunun dışında yabancı diziler kategorisi de yer almakta. Farklı ülkelerin ve farklı dillere ait olan dizi ya da film içerik ayarları Türkçe’ye çevrilmiş şekilde bulabileceğiniz gibi alt yazılı olanları da vardır. Video izleme ve takibi dışında dizi haberleri incelemesi yapacağınız günlük haber köşesi vardır. Dizi oyuncuları ve bölüm sahneleri dışında daha önceden haberdar olabilir ve yapılan değişiklikler hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Dizilerin Sezonlarını Bulabilirsiniz!

Dizi incelemeleri yapıldığında türlerine, konularına ve yerli yabancı şeklinde ayrılarak düzenlenir. Yeni çekilen diziler ve fragmanlarını bulacağınız anlık haber güncellemeleri vardır. Takip ettiğiniz ve kendinize izlemek için yeni bir dizi arıyorsanız güncel listeye bakabilirsiniz. Daha önce çekilmiş yabancı ve yerli dizilere ait olan sezonların hepsini bir kategoride bulacağınız şekilde düzenlenmiştir. Sezonlara ayrılmış şekilde bütün bölümlerini de izleyebilirsiniz.

Geçmiş Yıllardan Günümüze Kadar Gelen Film Arşivi

Film incelemeleri daha kolay ve daha rahat olsun diye alfabetik sıralama uygulanmıştır. Aynı zamanda hangi türden ve hangi yıla ait olduğuna dair yazarak arayacağınız bölmeler vardır. Film kategorisine girerek istediğiniz beğenilen, izlenen ve yorumlanan video içeriklerini bulabilirsiniz. Film arşivine her gün bir yenisi daha eklenmekte. Ana sayfa üzerinden günlük olarak yayınlanan ve tavsiye edilen filmleri bulabilirsiniz. Yabancı filmlerin alt yazılı, HD ve Türkçe dublajını bulabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda diziler içinde geçerlidir.

Dizi Özetleri ve Fragmanları Burada

Dizi fragmanları için ayrılmış ve günlük saatlerinde TV ekranlarında izler gibi seyretmek istiyorsanız herhangi bir üyelik kaydı oluşturmadan bu alanlara girebilirsiniz. Daha fazla içerikten faydalanmak ve düzenli olarak izlemek istiyorsanız ücretsiz üyelik kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Severek takip ettiğiniz dizi ve film haberleri ve fragmanlarını daha önceden görmek ve yayın saatleri hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aktif içerikler, günlük eklenen film ve dizi listesi ile kişiler istedikleri içeriğe kolay bir şekilde ulaşır hale gelecektir.Celal Erhuy

https://dizibey.com

Bir cevap yazın