Bornova Rowenta Servis Her Daim Hizmetinizde

rowenta-servis-telefonu-520x400

Her geçen gün dostlarımdan Rowenta kalitesini duymaya devam ediyordum. Özellikle evimde çok büyük bir ihtiyaç olan elektrik süpürgesini bu yüzden Rowenta kalitesine bırakmak istedim. Yeni süpürgemden her açıdan oldukça memnundum. Yüksek bir çekim gücü bulunan yeni süpürgem, evimin her zamankinden daha temiz gözükmesini sağlıyordu. Zaman geçtikçe süpürgemde bazı sorunların meydana geldiğini gördüm. Yüksek performansa sahip olan süpürgem, artık yeterince temizlik sağlayamadığı için beni üzen bir eşya haline gelmişti. Gördüğüm bu sorunu Rowenta Servisi uzmanlığına bıraktım. Ve beklediğimden de daha hızlı sonuçlar aldım. Aynı zamanda servis çalışanları elektrik süpürgelerinin ne şekilde kullanılması gerektiği hakkında bana bilgi verdi. Sizlere de yararlı olması açısından bunları paylaşma gereği duydum:

Sabit Nesneleri Elektrik Süpürgesi ile Çekmeyin
Servis çalışanlarının en çok rica ettiği konu, elektrik süpürgeleri ile sabit nesnelerin çekilmemesiymiş. Pek çok kullanıcı bu nedenle servise başvururken, süpürgelerinde arızaların yaşandığını belirtiyormuş. Bunun altını önemle çizen ustalar, süpürgeler için ideal kullanım şeklinin mutlaka kullanım kılavuzlarından edinmesi gerektiğini söylüyor.

Süpürgelerin Bakımına Dikkat Edin
Süpürgeler en çok bakım gerektiren elektronik eşyalar arasında yer alıyor. Gün boyunca evin kıyısında köşesinde kalan kirleri temizleyen bu cihazlarında mutlaka iyi bir bakıma ihtiyacı var. Yoksa zamanla filtrelerde ve toz torbalarında takılı kalan kirler süpürgenin performansının düşmesine neden olabiliyor. Rowenta Servis Bornova ekibi bunun altını çizerken, mutlaka düzenli bakımın ihmal edilmemesini söylüyor.

Sorunlar İçin Yalnızca Servisle İletişime Geçin
Öte yandan Rowenta İzmir Servis Bornova ekibinin bir tık uzağınızda olduğunu belirten ustalar, sorunlar için mutlaka işi bilenden yardım alınmasını tavsiye ediyor. Böylelikle sıkıntının can sıkıcı bir hal almadan ve daha çok büyümeden ortadan kalkmasını sağlamış olursunuz.

Bir cevap yazın