Aydınlı Mehmet Hoca Sahtekarlara Karşı Uyardı

null
Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınan Aydınlı Mehmet Hoca, dolandırıcılara karşı uyardı. İnsanların manevi duygularını sömürenler olduğunu söyleyen Mehmet Pala, “Kimse bu şarlatanlara parasını kaptırmasın. İşi bilenlerle çalışma yapsın” dedi.

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri ve paranormal çözümlemeleriyle tüm dünya tarafından tanınan Havas alimi Aydınlı Mehmet Hoca, medyumluk adı altında insanların manevi duygularını sömürenler olduğunu, vatandaşların yüklü miktarda paralarını bu şahıslara kaptırdığını söyledi. Dolandırıcılara karşı uyaran Aydınlı Mehmet Hoca, “Vatandaşlarımıza ilk olarak doktorlara gitmelerini tavsiye ediyoruz. Alternatif tedavi ve diğer konular sonraki aşamalar. Biz elimizden geleni yapıyoruz ancak takdir Allah’ındır” dedi.

Garanti verenlere ateş püskürdü

İnternette dolaşan bazı isimlerin garantili işlem adı altında insanları kandırdığını belirten Pala, “Kimse kimseye garanti veremez. Özellikle manevi konular olunca insanları kandırmaları daha da kolaylaşıyor. Vergi vermeyen, belgesi olmayan yani kısacası merdiven altı iş yapanlara güvenmeyin ve para kaptırmayın” ifadelerini kullandı.