Aşk Duası

Soğuyan Sevgiliye Aşk Duası Okuyarak Bağlamak Mümkün

Çok güzel bir duygu olan aşk, bazen bizim için karamsarlığın başlangıcı olabilir. Aşkı yaşamak ve paylaşmak gerek. Sevgiyle kesinlikle karıştırılmaması gerekir bunun. Her ne kadar sevmek bizi heyecanlandırsa da, aşık olmak vücudumuzdaki kan dolaşımını dahi etkileyecektir. Mükemmel insanla aşkı yaşamak tercihimiz olmalıdır. Kızlar ve erkekler içinde aynı sonuçlar geçerlidir. Dualar okuyarak sevdiğimi insanı kendimize bağlarız adeta. Harika aşk duaları var ve bunların tuttukları gözlemlendi. Ben farklı sitelerde gördüm, denedim ve işe yaradığını hissedince bunu paylaşmayı istedim. Akıllara durgunluk verecek derecede tesirli olan aşk duaları var. İnanmadığım şeylerin olması, benim yaşamımda mucize etkisi yarattı adeta. Kendi halimde biriyim ama bunu yapınca, içimdeki sevginin ve aşkın yüceldiğini anladım. Aşk duası, beklenenden çabuk etki gösterir.

Ufak bir kafem var, işletmesini yapıyorum ve yanımda dört kişi çalıştırmaktayım. İnsanlarla güzel diyaloglar kurarım ve samimiyeti asla bırakmam. Evlenmeyi düşünüyorum artık, yaşım otuz (30) oldu. Yakışıklı biriyim çok şükür ve annemle birlikte kalıyorum evimde. Ailenin tek çocuğu olmak keyifli aslında, ama arada yalnızlığı çektim. Evcimen bir yapım var ve geceleri evimde oturmayı severim. Gün içinde zaten sürekli dükkandayım. İşlere tek başıma yetişmeye çalışıyorum. Yanımda çalışanlardan biriyle aramda bağ oldu, çok hoşlandım ondan. Onunda benden hoşlandığını anladım, aramızdaki diyaloğun çok hızlı ilerlemesini istemedim açıkçası. Fakat içimden bir ses, evlenme teklif et diyordu. Bu konuyu anneme anlattım. Hayırlısı dedi bana ve bende zamana bıraktım. Kendi aramızda sözlendik, üç hafta boyunca böyle devam etti. Fakat git gide benden soğuduğunu anladım. Halbuki bu kadar yeni ilişkide, yaşanması gereken en son şeylerden biriydi bu.

Aşık olduğum için kendime ve kalbime söz geçiremedim. Arkadaşımın yönlendirdiği medyuma gittim ve etkili aşk duası yazılı muska aldım. Aynı zamanda duaları ezberledim. Gece gündüz bunları okudum ve bir hafta içinde sevdiğim soğuyan sözlüm tekrardan döndü bana. Aramızdaki mesafeleri kapattık, çok mutlu oldum. Ailemle tanıştırdım onu, şimdi evlilik yolunda güzel adımlar attım. Her ne kadar farklı yollara başvurmuş olsam da, insan kalbine bazen söz geçiremez. En güzel sonuçları almak için bolca dua ettim. Sizden soğuyan yakınınız, aileniz, sevgiliniz yada eşiniz var ise kesinlikle güzel bir yöntemdir bu. Bir hafta gibi kısa sürede etkili olması beni şaşırttı. Harika sonuçları aldığım için çok mutluyum. Kendimi mutlu ve ayrıcalıklı hissetmeye başladım. Fakat bu durumu anneme hiç söylemedim. Bilmesini istemedim, gelini olacak kız hakkında kötü düşünmemelidir. Aşk acısı çekenler, kesinlikle denemelidir ve alacakları sonuçlar karşısında bana teşekkür edecekler. Bende bunu paylaşırken, aynı dertleri ve sorunları yaşayan kişilerin faydalanmasını düşünerek size aktardım. Deneyince yararını daha net şekilde yaşarsınız.Detaylar için : http://www.medyumsonuc.com

Bir cevap yazın