Akrostiş Şiirler

seni-seviyorum-548x350

Akrostiş şiir denince ilk akla gelen sevgiliye yazılan şiirdir. Birini seviyor ve ona şiir yazmak istiyorsanız onun adının harflerini alt alta yazarak baş harflerine göre ona aşkınızı anlatan şiirler yazarsınız böylece o kız sizden çok etkilenir. Tabi sadece aşk şiiri değil, anneye sevgi olur,çocuğunuz için olur yani bunlar çoğaltılabilir.
akrostiş
Misal sevgilinizden ayrıldınız hemen ona güzel bir Akrostiş şiir yazarak mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu onu etkileyecektir. Nasıl yazıldığını bilmiyor olabilirsiniz sorun değil imdadınıza Akrostiş şiir sitemiz yetişiyor. Bu siteye girerek Akrostiş şiirlerin nasıl yazıldığını görebilirsiniz veya oradaki hazır şiirleri kopyalayarak sevgilinizi mesaj atabilirsiniz.
İsterseniz sitede yazan Akrostiş şiirlere sizlerde yorumunuzu katarak geliştirilmesini sağlayabilirsiniz. Sitede bulunan Akrostiş şiirler hergün güncellenmektedir. İnternette bu tarzda site pek yoktur ve en güzel bu sitedir. Sizlere en kaliteli şiirleri sunmaya devam etmektedir. Akrostiş şiirleri öğretmeninize öğretmenler gününde hediye olarak verebilirsiniz böylece masraftan da kurtulabilirsiniz.
Sitemizde bulunan şiirleri beğendiyseniz eğer facebookta,whatsapptan sosyal hesaplarda eşinize,dostunuza ve arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
akrostiş şiirler
Eskiden şiir okumak için kitapalara yüzlerce lira para verirdik ama internetin gelişmesiyle birlikte böyle kaliteli siteler çıkıyor ve bizlere bu hizmetleri ücretsiz olarak sağlıyor. Akrostiş’in okunması zor sanki bu tarz şiirler yazamazmışsınız gibi gelmesine rağmen bu siteye girince nekadar kolay yazıldığını öğrenebiliyorsunuz. Akrostiş şiirleri öğretmeninize öğretmenler gününde hediye olarak verebilirsiniz böylece masraftan da kurtulabilirsiniz. Sitede bulunan Akrostiş şiirler hergün güncellenmektedir. İnternette bu tarzda site pek yoktur ve en güzel bu sitedir. Sizlere en kaliteli şiirleri sunmaya devam etmektedir.

Alıntıdır: https://www.bilginvecahil.com/kategoriler/akrostis-siirler

Bir cevap yazın